reklama
„TVmedicína" je monotématický televizní kanál zaměřený na humánní medicínu. ... zpravodajství a publicistiku ze všech oborů humánní medicíny. Vysíláme pořady cílené na prevenci, diagnózu, léčebné postupy ... Prostor nabízíme také za účelem reklamy a propagace. Pokud máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás: medicina@polar.cz Knihovna pořadů je postupně doplňována. Přidejte si videa z TVmedicína.cz na svůj web pomocí RSS

Firmy Abena a Agel - Repharm uspořádaly odbornou konferenci pro zdravotnické pracovníky

26.11.2013

Ivan Babinec, ředitel společnosti Untraco: „Hlavním smyslem je seznámit naše nové klienty - nemocnice - s naším sortimentem. Protože teprve před dvěma lety jsme začali pomaličku vstupovat na nemocniční prostor, co se týká našeho sortimentu. Do té doby jsme se zabývali ústavy sociální péče a ambulantní sférou."

Po Ivanu Babincovi na konferenci vystoupil Milan Brázdil z Letecké záchranné služby Olomouc.

MUDr. Milan Brázdil, Letecká záchranná služba Olomouc: „Poslední tři roky jsem si všiml, že když někde něco povídám, tak to není odtažité a mluvím vlastně reálně k těm věcem, které sám zažívám. Čili je to udělané takovou populárnější formou, něco, co lidi zajímá. Díky tomu jsem i zde, firma Abena si mě najala. Lidi dnes neumí resuscitovat, bojí se a já jsem od toho, abych dneska tuto obavu z nich setřásl."

Ivan Babinec, ředitel společnosti Untraco
„Pana Brázdila jsme pozvali, protože to je opravdu velmi vitální člověk, který se vyzná dokonale v profesi záchranářského charakteru a je to i jeho koníček, což je na přednášce samozřejmě vidět."

Všichni odborníci přednášeli zhruba padesáti účastníkům konference a předali informace o nových trendech v péči o pacienty, o resuscitaci v případě zástavy srdce či o nových trendech v rámci sítě lékáren AGEL.

reklama

Diskuze k přehrávanému videu

K tomuto videu zatím nejsou vloženy žádné komentáře. Můžete být první.

Vložit příspěvek

O projektu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace